DZIEŃ RODZINY

30 maja w naszym przedszkolu zrobiło się wyjątkowo gwarnie i radośnie, gdyż tego dnia obchodziliśmy ŚWIĘTO RODZINY. Dzieci z wszystkich oddziałów - słowem, piosenką i tańcem wyraziły miłość i wdzięczność za rodzicielską dobroć i cierpliwość oraz za serce, które tak wiele rozumie. Po wspaniałych występach wszyscy udali się na plac przedszkolny, gdzie czekały kolejne atrakcje takie jak: dmuchane zjeżdżalnie, zabawa z animatorami, malowanie twarzy, grill. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspólną zabawę !

Zabawy na ,,dmuchańcach”

Z okazji Dnia Dziecka na placu przedszkolnym pojawiło się kolorowe miasteczko, czyli duże dmuchane zabawki ! Przedszkolaki mogły skakać w zamku, zjeżdżać z dużej zjeżdżalni, a w międzyczasie poodpoczywać w cieniu. Radosnej zabawie nie było końca !

Sponsorem atrakcji był Urząd Gminy w Radgoszczy. Serdecznie dziękujemy !