DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzień wypełniony był atrakcjami - przebieranki, zabawy i gry zespołowe, zajęcia sportowe, plastyczne i taneczne. Przy pięknej, słonecznej pogodzie przedszkolaki bawiły się w doskonałych nastrojach. Nie zabrakło uśmiechu i radości !

Słodką niespodziankę przedszkolakom sprawili pierwszoklasiści z wychowawczynią p. A. Gmyr - Noga, którzy odwiedzili nas w tym ważnym dniu - dziękujemy ! 🙂

Lekcja wf-u z Anitą Włodarczyk

Przedszkolaki z Oddziałów: IV, V i VI miały okazję uczestniczyć w niezwykłej lekcji wf-u z Anitą Włodarczyk. W biało - czerwonych barwach kibicowały swoim starszym kolegom w trakcie treningu.
Wydarzenie było doskonałą okazją do promocji zdrowego trybu życia, wspólnej zabawy oraz poznania tak utytułowanego sportowca jakim jest Anita Włodarczyk.