DZIEŃ BABCI I DZIADKA 23.01.2018

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 23.01.2018

Na zewnątrz biało i mroźno, ale w naszym przedszkolu ciepło i serdecznie. Wszystko za sprawą dziadków, którzy przybyli do swoich wnucząt, by wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka.

Na początku uroczystości głos zabrała dyrektor placówki Lucyna Kaczmarska – Moździerz, która przywitała zebranych gości, podkreśliła znaczenie i rolę, jaką pełnią dziadkowie w życiu każdego człowieka, a zwłaszcza dzieci. Podkreśliła, że są źródłem dobroci, życiowego doświadczenia i złożyła najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich święta.

Następnie dzieci zaprezentowały jasełka bożonarodzeniowe, recytowały wiersze, śpiewały okolicznościowe piosenki. W podziękowaniu za miłość i okazywaną codzienną troskę goście otrzymali piękne upominki.Babcie i Dziadkowie mieli także okazję do wspólnego kolędowania oraz radosnej zabawy z wnuczętami.

Życzenia Babciom i Dziadkom złożył także Wójt Gminy Radgoszcz Marek Lupa oraz Sekretarz Gminy Wiesław Żurawski.

Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu, była okazją do umocnienia więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu i bliższego poznania się.