KONKURS MOJA MAŁA OJCZYZNA

KONKURS MOJA MAŁA OJCZYZNA

Lokalna Grupa Działania PROWENT z siedzibą w Mielcu, w której skład wchodzi Gmina Radgoszcz,  zaprosiła uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-fotograficznym „Moja Mała Ojczyzna”.  Młodzi artyści mogli zaprezentować swoje prace w tych dwóch dziedzinach. Rysunki i zdjęcia przedstawiały elementy przyrody, krajobrazu oraz najbliższej architektury. Spośród ponad 230 nadesłanych do organizatorów prac jury nagrodziło także naszych przedszkolaków:

kategoria – prace plastyczne:

II miejsce – Milena Loraj

Wyróżnienia:

Maja Wójcik

Maja Noga

Radosław Gwóźdź

Piotr Wąż

Zuzanna Kozioł

12 grudnia w jednej ze szkół, w Radomyślu Wielkim odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród połączona z koncertem przygotowanym przez tamtejsze Centrum Kultury.