Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września br. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.  Uroczystość zainaugurowała Msza Święta, sprawowana przez ks. proboszcza Marka Łabuza, w której uczestniczyły dzieci wraz z rodzicami, nauczyciele oraz pracownicy.

Po mszy świętej cała społeczność zebrała się w Całorocznym Krytym Placu Zabaw. Wówczas Sekretarz Gminy Radgoszcz p. Wiesław Żurawski przedstawił wszystkim i serdecznie powitał panią Małgorzatę Węgiel – Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Radgoszczy. Pani dyrektor powitała wszystkich zgromadzonych, zapoznała rodziców z wychowawcami oddziałów oraz organizacją pracy w bieżącym roku szkolnym. Następnie przedszkolaki wraz z rodzicami udali się na spotkania z wychowawcami w salach.

Wszystkim dzieciom życzymy miłego pobytu w przedszkolu, każdego dnia radości z odkrywania świata, wielu przyjaciół, wspaniałych zabaw i ciekawych zajęć !