„ŚPIEW OTWIERA NIEBO”

„ŚPIEW OTWIERA NIEBO”

W Dąbrowskim Domu Kultury odbył się VI Powiatowy Przegląd piosenki Religijnej „ŚPIEW OTWIERA NIEBO”, zorganizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Patronat nad konkursem objęli: Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski, Proboszcz Parafii Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej ks. Stanisław Cyran, Starosta Powiatu Dąbrowskiego Lesław Wieczorek oraz Dyrektor DDK Paweł Chojnowski. W przeglądzie, którego tematem była „dowolna piosenka religijna” wzięło udział ponad 170 uczniów z całego powiatu dąbrowskiego. Naszą Szkołę i Przedszkole reprezentowali:

- Milena Wąż - klasa”0”

- Julia Kupiec - klasa II a

- Karol Zawiślak - klasa VI a

Mimo bardzo wysokiego poziomu prezentowanego przez wszystkich uczestników konkursu, oraz dużej konkurencji, uczniom naszej szkoły udało się zająć miejsca w pierwszej trójce w swoich kategoriach wiekowych:

- Milena Wąż - Kategoria 0-1 Soliści – zajęła III miejsce

- Julia Kupiec - Kategoria II- III Soliści – zajęła II miejsce

- Karol Zawiślak - Kategoria IV- VI Soliści – zajął I miejsce

Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości oraz równie pięknych wykonań w kolejnych konkursach.