Z LEGENDĄ KU NIEPODLEGŁEJ – TORUŃSKIE PIERNIKI

Z LEGENDĄ KU NIEPODLEGŁEJ – TORUŃSKIE PIERNIKI

28 września Oddział VI odwiedziła z legendą o toruńskich piernikach pani Sylwia Gondek- nauczyciel anglista/germanista z naszej szkoły. Po pięknej interpretacji legendy dzieciaki ochoczo odpowiadały na pytania zbierając nalepki do kolorowania. Przewagę w grupie przedszkolnej chwilowo osiągają chłopcy, którzy rywalizują i walczą o tytuł ZNAWCA LEGEND. Pani Edytka wprowadziła „zerówkowiczów” w klimat legendy, prezentując im miasto Toruń.

Niespodziankę przygotował także biblioteczny team. Pani Justynka upiekła pachnące korzenne pierniki, a dzieciaki otrzymały lukry, posypki i koraliki do ozdoby swych ciasteczek.

Dzień dla przedszkolaków okazał się pełen niespodzianek. Bowiem dziewczynki złożyły chłopcom życzenia z okazji Dnia Chłopaka i wręczyły słodkie upominki.