Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

22 czerwca br. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018. Spotkanie rozpoczęło się dziękczynną Mszą Św. w kościele parafialnym. Następnie dzieci, rodzice, zaproszeni goście oraz pracownicy przedszkola zgromadzili się w Całorocznym Placu Zabaw.  Wszystkich zebranych serdecznie powitała Pani dyrektor  Lucyna Kaczmarska-Moździerz, po czym zaprosiła do obejrzenia części artystycznej. Programy przygotowane pod kierunkiem pań były różnorodne, nie zabrakło wakacyjnych i pożegnalnych piosenek, wierszy i radosnych tańców. Wszystkie przedstawienia wzbudziły wiele pozytywnych emocji i wrażeń. Po części artystycznej Pani dyrektor  dokonała krótkiego podsumowania całorocznej pracy oraz wręczyła książeczki dzieciom, które kończą edukację przedszkolną. Na koniec przyszedł czas podziękowań dla Rodziców, którzy w ciągu całego roku znaleźli czas, by zaangażować się w życie przedszkolne oraz okazali bezinteresowną i życzliwą pomoc.

Serdeczne podziękowania na ręce Pani dyrektor złożyli: Rada Rodziców, p. A. Fijał  (przedstawiciel Urzędu Gminy) oraz ks. B. Florek, który podkreślił, iż ,,Przedszkole to nie tylko piękny budynek, ale przede wszystkim atmosfera, która w nim panuje".

Dalsza część uroczystości przebiegała w poszczególnych salach przedszkolnych. Tam wychowawczynie pożegnały się indywidualnie z każdym ze swoich wychowanków, wręczając pamiątkowe dyplomy, drobne upominki oraz słodkości.

Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM za całoroczną współpracę i życzymy radosnych i słonecznych wakacji !