GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

14 stycznia w Całorocznym Krytym Placu Zabaw odbył się Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek o ,,Świąteczną Nutkę", którego organizatorem był Urząd Gminy w Radgoszczy. Nasze przedszkole reprezentowało czterech solistów. Dzieci wykazały się szczególnymi umiejętnościami wokalnymi, a jury w składzie: M. Węgiel, S. Laskowska oraz M. Misiaszek przyznało następujące miejsca:

I miejsce – Milena Wąż – „O Gwiazdo Betlejemska” (P-le Radgoszcz)

II miejsce – Karolina Kaleta – „Lulajże Jezuniu” (P-le Radgoszcz)

III miejsce – Magdalena Pyzik – „Anioł z Bogiem” (P-le Zarzecze Duże)

IV miejsce ex aequo – Miłosz Burzec „Skrzypi wóz”  i  Milena Loraj „Był Pastuszek Bosy”  (P-le Radgoszcz)

Wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!