Świąteczne zajęcia otwarte

,,Pszczółki", ,,Motylki" oraz ,,Smerfy" zaprosiły swoich rodziców do przedszkola na zajęcia otwarte o tematyce świątecznej. Podczas zajęć dzieci zaprezentowały swoje umiejętności i wiedzę zdobytą w przedszkolu. Rodzice mogli zaobserwować tok zajęć, różne metody i formy pracy.

Następnie nasze sale zamieniły się w pracownie plastyczne, w których działo się wiele. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem. Przy akompaniamencie kolęd powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych.

Dziękujemy wszystkim obecnym na zajęciach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców!